Denizbank Kredi Hesaplama Taşıt Ve Konut Kredisi Vade Oranları » Dolar Kaç TL ?
 • YARIM ALTIN
  6.327,00
  % 0,14
 • AMERIKAN DOLARI
  28,9205
  % 0,02
 • € EURO
  31,2865
  % 0,44
 • £ POUND
  36,4573
  % 0,34
 • ¥ YUAN
  4,0464
  % 0,17
 • РУБ RUBLE
  0,3140
  % 0,78
 • BITCOIN/TL
  1250731,594
  % -1,81
 • BIST 100
  7.962,34
  % 3,14

Denizbank Kredi Hesaplama Taşıt Ve Konut Kredisi Vade Oranları

Denizbank Kredi Hesaplama Taşıt Ve Konut Kredisi Vade Oranları

Kredi kampanyaları ile tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamasına katkıda bulunan Denizbank bu amaçla kolay kullanım özelliğine sahip Denizbank kredi hesaplama aracını erişime açmıştır. Her türlü kredi hesaplaması için kullanılan bu araca bankanın kendi internet sitesi üzerinden ücretsiz olarak ulaşılabilir veya sitemiz üzerinden kredi hesaplama işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Hesaplama yapılırken kredi tutarı ve vadesi kullanıcı tarafından girilmekte olup kredinin faiz oranı site tarafından otomatik ve güncel olarak belirlenir. Kredi hesaplaması sayesinde çekilmek istenen kredi ile ilgili ön bilgi alınabilir. Özellikle konut ya da taşıt alımlarında tutar ile vadenin uzun olması tahmini ödeme planının oluşması açısından bilgilendirici olmaktadır. Güncel oranlar sürekli değiştiğinden hesaplama sonucunda elde edilen veriler bağlayıcı değildir.

Denizbank Kredi Hesaplama Taşıt Kredisi İçin Nasıl Yapılır?

Denizbank kredi hesaplama aracı için ilk olarak kredi türü seçilir. Örneğin taşıt kredisi hesaplamalarında doğrudan taşıt kredisi seçeneği işaretlenir. Daha sonra çekilmek istenen kredi tutarı ile bunun ne kadar sürede geri ödeneceği yazılır. Ardından hesapla butonuna tıklanır ve o tutara ait güncel ödeme planı ekrana gelir. Burada kredi faiz oranı bankanın güncel oranları üzerinden otomatik olarak alınır ve aylık taksit tutarı hesaplanır. Hesaplama aracından elde edilen ödeme planında geri ödenecek toplam tutar, kredi tahsis ücreti, yıllık maliyet oranı gibi bilgilere de yer verilir. Belirlenen taksit tutarının içinde vergiler, anapara ve faiz dahildir. Kredi kullanımında banka faiz oranı ve kredi değerlendirme hakkını saklı tutar.

Denizbank Kredi Hesaplama Ve Taşıt Kredisi Oranları

Denizbank’tan taşıt kredi kullanılacağında vade maksimum kırk sekiz ay olacaktır. 0 ya da 2. El fark etmeksizin tüm araçlara en uygun faiz ve vade seçenekleri uygulanır. Üstelik kampanyaya özel üç ay taksit erteleme fırsatı da vardır. Yapılan kredi başvurusuna bir iş günü içerisinde geri cevap verilir. Kredi geri ödeme günü kredi kullandıktan sonra kırk beş güne kadar isteğe bağlı olarak belirlenebilir. Uygun oranlar ve faiz ile verilen taşıt kredisi esnek ya da eşit taksitli ve sabit faizli olacak şekilde ödenebilir. Eğer müşteriler kaskoyu ya da hayat sigortasını Denizbank üzerinden yaptırırlarsa bu durumda faiz oranına 0.02 puan indirim uygulanacaktır.

Denizbank Kredi Hesaplama Ve Konut Kredisi

Cazip faiz oranları ve vade seçenekleri ile verilen Denizbank konut kredisi ev sahibi olmayı mümkün hale getirmektedir. Sabit faiz seçeneği ile kredi alma imkanı sunan banka özellikle hazırladığı Mortgage kredileri ile kredi kullanacaklara yardımcı olmaktadır. Eşit taksitli ve sabit faiz seçeneği ile verilen konut kredisi on yıla kadar vade seçeneklerine sahiptir. Bu krediye konu olan evin eksper tarafından değeri belirlenir ve bu değerin maksimum yüzde 80’ine kadar kredi kullanılabilir. Herkes istediği evi alabilsin diye Denizbank ihtiyaca uygun konut kredisi ürünleri ve uzman kadrosu ile müşterilerine destek olmaktadır.

Denizbank Kredi Hesaplama Ve Konut Kredisi Oranları

Denizbank kredi hesaplama işlemi yaparken güncel konut kredisi oranları dikkate alınır. Buna göre hesaplama aracında konut kredisi faiz oranı aylık %1,43 olarak belirlenmiştir. En fazla 120 ay vade ile verilen konut kredisi için ilk aşamada bir kereye özgü olmak üzere kredinin binde beşi oranında kredi tahsis ücreti alınır. Buna ilaveten ekspertiz ücreti ile taşınmaz rehin ücreti de uygulanmaktadır. Alınacak ekspertiz ücreti sabit olmayıp ilgili gayrimenkulün hem büyüklüğüne hem de konumuna bağlı olarak farklılık gösterir. Merak edilen tutar ve vade ile ilgili ön bilgi için hesaplama aracından yardım alınabilir.

YORUMLAR YAZ